Yaşam

KARDELEN, Garanti BBVA Konserleri Kapsamında 12 Mayıs’ta %100 Studio’da!

R&B ve pop kesmeleriyle çıkış yapan Habibi! “Emanet”, “Beni Yaktın”, “Ceketini Aldım”, “Lütfen Kalbimi Çıkar” single’larıyla alternatif sahnenin yeni yüzlerinden biri olan Kardelen, Strong PSM’de bu kez solo konseriyle geliyor. MIX Festivali’nden sonra. Garanti BBVA Konserleri kapsamında gerçekleştirilecek olan KARDELEN konseri 12 Mayıs akşamı %100 Studio’da olacak.

Müzikleri ve sahne performansları ile kısa sürede dikkatleri üzerine çeken “Habibi!” “Emanet”, “Beni Yaktın”, “Ceketini Aldım”, “Lütfen Kalbimi Çıkar” single’ları ile alternatif sahnenin yeni hitlerini müzikseverlerle buluşturan KARDELEN, Strong PSM %100 Studio’ya geliyor. 12 Mayıs Garanti BBVA Konserleri Kapsamında.

Konservatuar eğitiminin yanı sıra yerel sahnenin R&B türünde çalışmalarına devam eden KARDELEN, ilk iki single’ı “Ceket Kaldım” ve birkaç ayın ortasında çıkardığı “Beni Yaktın” ile yükselişini sürdürüyor. “Kalbimi Lütfen Kaldır” single’ı ile dinleyicilerin beğenisini kazanan KARDELEN, 12 Mayıs Cuma günü saat 21:00’de Güçlü PSM %100 Studio’da müzikseverlerle buluşacak.

KARDELEN biletleri passo.com.tr’de Garanti BBVA kredi kartı sahiplerine %20 indirimli olacak.

Kapı Açma:20.00  

KARDELEN:21.00

Bilet fiyatları:

132,00 TL

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu