Haber

Eski Beşiktaşlı Serdar Saatçı’dan bomba maaş itirafı: Asgari ücretle oynuyordum

BeşiktaşOlaylı bir şekilde kulüpten ayrılan Serdar Saatçi, siyah beyazlı kulüpte yaşadıklarıyla ilgili Tivibu Spor’a çarpıcı açıklamalarda bulundu.

“GENÇLİK ATEŞİYLE CAM KIRDIM”

Saatçı yaptığı açıklamada, “Kampın ikinci maçıydı. İlk maçta yedek olarak başladım, oyuna girdikten sonra güzel bir performans sergiledim. Bir sonraki maçta 11’de oynarım diye düşündüm. Takımı görünce moralim bozuldu.Oyuna geç girdim erken atıldım.Camı kırdım.Kapıya tekme atmadım.Bu da huduttan oldu.Bunu da kimse bilmiyordu.İşlemler şöyleydi. hep yanlış anlaşıldı en büyük hatam susmaktı camı kırdım otele geldiğimde uçak biletim alınmış diye yapacak bir şey yok ceyhun yararı ile konuştum kendimi hazır hissettim dedi bana , ‘Bu öğretmenin kararı.’ Ben de hürmetle İstanbul’a döndüm.” ifadelerini kullandı.

“Asgari ücretle oynuyordum”

Ayrılık süreciyle ilgili konuşan Saatçı, “Sürece devam ederken sözleşmeli olaylar da geri döndü. Beşiktaş’ta kalmayı çok istiyordum. Mesele hiçbir zaman para değildi. Beşiktaş’a ilk başladığımda asgari ücretle oynuyordum. Hiç istemiyorlardı.” Ahmet Nur Çebi ve Ceyhun Kazanki ile oturduk, ‘Daha çok oynamak istiyorum’ dedim. ‘Düşünürüz’ dediler ama bana tek söyledikleri ‘Valerien Ismael seni istemiyor’ oldu.” söz konusu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu