Haber

Başkan Yardımcısı Fuat Oktay Gençlerle Deneyimli Toggle

Başkan Yardımcısı Fuat Oktay, AK Parti Gençlik Kolları’nın Başşehir Millet bahçesinde düzenlediği “Gençlik Buluşması”na Türkiye’nin yerli otomobili Togg ile gençleri beraberinde götürdü.

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde direksiyona geçen Oktay, üniversite sınavına hazırlanan Lütfiye Sude İçlek (20), Gazi Üniversitesi Beden Eğitimi ve SporÖğretmenlik Bölümü öğrencisi Yusuf Enes Gökalp (20) ve onlara eşlik eden 28. Dönem AK Parti Ankara Milletvekili adayı Cansın Yılmaz Yaşar, Togg deneyimi yaşadı.

Yolda akıllı cihaz Togg hakkında bilgi veren Oktay, “Aslında e-Devlet ve tüm toplantılar, zoom toplantıları, Kılıçdaroğlu’nun ‘Millet teknolojiyi görsün’ etkinliği dahil hepsini burada yaparsınız. sistemi evinizde.” söz konusu.

Gençlerden sadece Togg’u kullanmaktan fazlasını beklediklerini belirten Oktay, “Onları alıp çok ötelere taşıyacaksınız. Onu geliştirecek nesil sizlersiniz. Bunların hepsi artık size emanet ve gençler. insanlar onu zaten geliştiriyor.” dedi.

Gençlerle sohbet eden Oktay, “Tebrikler” dedi. o cevapladı.

Sohbet sırasında Togg’un iç tasarımını ve ilk hızlanma hızını çok güzel bulduğunu söyleyen Gökalp, “Porsche ile olan videosunu sosyal medyadan izledim, Porsche kalkışta yetişemiyor. İlk hızlanma hızı çok iyi, çok iyi. geriye yaslanır.” söz konusu.

Oktay, yol boyunca kendisini karşılayan vatandaşlara da yanıt verdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu