Yaşam

Aslı Zen, sesini beğenmediği Selen Görgüzel’i hedef aldı: Parasını verelim, söylemesin

Oyunculuğun yanı sıra şarkıcılık mesleğiyle de adından söz ettiren Selen Görgüzel, geçtiğimiz haftalarda bir sahnesinde Kayahan’ın ‘Seni Versinler Ellere’ şarkısını seslendirmiş ancak performansı hiç beğenilmemişti. Birçok ünlü ismin hedefinde olan Görgüzel için Aslı Zen’den bir yorum geldi.

“NE OLURSA OLSUN PARAYI VERELİM, BANA SÖYLEMEYİN”

2. Sayfa muhabiri ile bir davette görüntülenip sohbet ederken görüntülenen Aslı Zen, Selen Görgüzel’e ağzını açtı, gözlerini yumdu. Görgüzel’in şarkı söylememesi gerektiğini söyleyen Zen, “Sinirlerim bozuluyor. Neyse para verelim de bu kız şarkı söylemesin. Güzel kız giyin de kendi sesine göre şarkı söyle. Olur mu Selen Görgüzel bana bir trilyon verse müziğini vermem.Talep de geldi… Hamdi Alkan’ın eski eşi Canan Hoşgör çok yakın arkadaşımdır o yüzden biliyorum. Hamdi Alkan naber.Selene’nin de söylediğini öğrenince baktım baktım ama herkes söylemesin, püsküllü herkes söylemesin.Kayahan’ın söylediği şarkı… Bazen ben bile dayanamıyorum. sesime güvensem de yüreğim.İşi çok bu adama, üzülmeyelim.Yol yakınken dön bu yoldan.

selen görgüzel

“Tüp Bebek Tedavisi İçin Evlendim”

Geçtiğimiz günlerde üçüncü evliliğini yapan Aslı Zen, çocuk sahibi olmak istediği için ikinci evliliğini yaptığını ve tüp bebek tedavisi görmeye başladığını söyledi. Anne olmak istediğini söyleyen 45 yaşındaki müzisyen, “Evlenmeden hastanede tüp bebek tedavisi olmuyor. O yüzden düğünümüz olmadı.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu