Teknoloji

The Last of Us Part 1 PC Versiyonu Ertelendi

Aralık ayında yapılan duyuru ile Mart ayı başında çıkmasını bekliyoruz. The Last of Us Part 1’in PC versiyonu birkaç hafta ertelendi. Neyse ki, Mart ayında tekrar satışa sunulacak. Naughty Dog, Twitter’da yaptığı paylaşımda yeni tarih olduğunu söyledi. 28 Mart 2023 olduğunu duyurdu. Peki ertelemenin sebebi nedir? Detaylar burada.

Dizi uyarlamasıyla da tanınan The Last of Us için bir sonraki durak Epic Games Store ve Steam mağazaları ve PC olacak. Summer Game Fest sunumu sonunda onaylanan The Last of Us Part 1, Eylül ayında PlayStation 5 için çıkmıştı.

The Last of Us Part 1 PC versiyonu neden ertelendi?

The Game Awards’da yayınlanan yeni fragmanla 3 Mart 2023 olarak açıklanan çıkış tarihi, 28 Mart 2023 olarak güncellendi. Naughty Dog ertelemeyi sosyal medya hesaplarından duyurdu:

“Sonuncumuz hayranları,

Direk konuya gelelim: The Last of Us Part 1’in PC çıkış tarihini ilk olarak 3 Mart olarak duyurmuştuk ancak çıkış tarihini birkaç hafta geriye çekmeye karar verdik. Artık 28 Mart’ta çıkacak. Son haftalarda The Last of Us’a duyduğunuz taşan sevgi ve desteğiniz stüdyo olarak bizi çok etkiledi. HBO uyarlamasına olan sevginizi duyuyoruz, mükemmel Fotoğraf Modu çekimlerinizi görüyoruz ve neredeyse on yıl önce yarattığımız dünya ve karakterlerin her gün yeni ve eski hayranlara aynı şekilde ulaşmaya devam ettiğini öğrenince şaşkına döndük. Çoğunuzun PlayStation 5 konsolundaki The Last of Us Part 1 ile her şeyi başlatan hikayeye geri döndüğünü biliyoruz ve Part 1 PC için çıktığında, çoğunuzun oyuna atlamak için heyecanlı olduğunu fark ediyoruz. bazıları için ilk kez

İşte bu yüzden The Last of Us Part 1’in PC sürümünün mümkün olan en sorunsuz biçimde olmasını sağlamak istiyoruz. Bu ek birkaç hafta, The Last of Us’ın bu sürümünün sizin ve bizim standartlarımızı karşılamasını sağlamamıza olanak tanıyacak. The Last of Us Part 1’i yeni bir platforma taşımaktan ve Joel ile Ellie’nin unutulmaz hayatta kalma hikayesiyle yeni ve geri dönen oyunculara ulaşmaktan heyecan duyuyoruz ve umarız 28 Mart’ta PC çıkışını sabırsızlıkla bekliyorsunuzdur. desteğiniz ve coşkunuz için minnettar ve yakında The Last of Us Part 1’in PC sürümü hakkında daha fazla bilgi paylaşmayı sabırsızlıkla bekliyoruz.

Dayanmak ve Hayatta Kalmak,

Yaramaz köpek”

Şu anda Epic Games ve Steam mağazalarından 599 TL’ye ön sipariş verebileceğiniz oyun, 3 Mart 2022’de PC kullanıcılarıyla da buluşacak. Şimdilik sistem gereksinimleri ve teknik detayların kesinleşmediğini söyleyelim. Ancak son dönemde çıkan PlayStation Studios oyunlarını düşünürsek nelerin destekleneceğini az çok tahmin edebiliyoruz. 4K çözünürlük, geniş ekran, çoklu ekran, NVIDIA DLSS 2.0, DLSS 3.0, DLAA ve Reflex, AMD FSR 2.1 ve Intel XeSS ve IGTI teknolojileri, Dualsense ve daha pek çok alanda 60 FPS akıcılığında oyun oynayabilmek için sunulan takviyeleri görüyoruz. Daha.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu