Haber

Melissa Vargas, Zehra Güneş’in Gabi Guimaraes ile samimi pozuna yangın gibi yorum yaptı

Bildiğiniz gibi A Milli Kadın Voleybol Takımımızın en sevilen isimlerinden Zehra Güneş, sadece sahadaki başarılarıyla değil, özel hayatıyla da sık sık gündeme geliyor. Aynı zamanda sosyal medyanın da en popüler isimlerinden biri. Son paylaşımında Gabi Guimaraes’le poz veren Güneş’e Vargas’ın tepkisi elbette çok uzun sürmedi.

İnternetin Sultanları’nın en beğenilen isimlerinden biri de elbette gören herkese “maşallah” dedirten Zehra Güneş.

Sosyal medyayı da oldukça aktif kullanıyor. 3,7 milyon takipçisi bulunan Zehra Güneş’in 2023 CEV Avrupa Şampiyonası’nda gösterdiği performansla hayran kitlesini oldukça genişlettiğini söylemek yanlış olmaz.

Onu sık sık dergilerde görüyoruz. Hatırlarsanız eski Survivor yarışmacısıyla kuzen oldukları geçtiğimiz haftalarda ortaya çıkmıştı.

Artık kariyerini sosyal medya fenomeni olarak sürdüren Berkan Karabulut, maç sonrası Zehra Güneş’le bir poz paylaşarak, “Sen bizim gururumuzsun kuzenim” yazdı.

Ardından aşk hayatı merak edilen Zehra Güneş’in verdiği röportaj sonrasında en büyük aşkının Çağatay Ulusoy olduğunu öğrendik.

İlk aşkı ve bir süre en çok hayran olduğu kişi Çağatay Ulusoy’du.

Sosyal medya paylaşımlarını yakından takip ettiğimiz Zehra Güneş bildiğiniz gibi son derece aktif.

Milli Takım dışında VakıfBank’ta da forma giymektedir. Doğal olarak performansıyla ilgili övgülere doyamıyoruz. Güneş, Instagram’da formasıyla bir poz paylaştı.

Verdiği diğer pozda VakıfBank’tan takım arkadaşı Gabi Guimaraes de yanındaydı.

Milli Takım’da Ebrar Karakurt ve Melissa Vargas ile kurdukları strateji ve paslarla harika bir maç çıkaran Zehra Güneş, son olarak Eczacıbaşı Dynavit maçında Gabi Guimaraes ile oyun kurdu. İkilinin performansı takdire şayandı.

Bu pozun ardından yakın arkadaşı Melissa Vargas da tepkisiz kalmayıp, alev emojisi ve kalple yorum yaptı.

Yani yanıyor!

Biz de bu ikilinin dostluğuna hayran kaldık, şunu söyleyelim!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu