Haber

Kayıp tıp öğrencisi bulundu mu? Kayseri’de kaybolan tıp öğrencisi son durum nedir? Ahmet Enes Tekin yaşıyor mu?

KayseriTalas’ta yaşayan Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi 5. sınıf öğrencisi Ahmet Enes Tekin, 21 Temmuz’da annesiyle birlikte hastaneye gitti. haberler elde edilemedi. Tecrübeli Son dakikaKayıp Tıp öğrencisi bulundu mu? Kayseri Ankara’da kaybolan tıp öğrencisinin son durumu nedir? Ahmet Enes Tekin yaşıyor mu? Sorularına cevap verildi…

KAYIP TIP ÖĞRENCİSİ BULUNABİLİR Mİ?

21 Temmuz’da Kayseri Talas’ta yaşayan Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi 5. sınıf öğrencisi Ahmet Enes Tekin, annesiyle birlikte hastaneye gitti. Ancak Tekin, “Ben tuvalete gidiyorum” diyerek annesinden ayrıldıktan sonra kendisinden bir daha haber alınamadı. Endişe verici durum nedeniyle ailesi durumu hemen polise bildirdi. Tekin’in cansız bedeni, günlerce süren aramanın ardından son görüldüğü Tavlusun Mahallesi’ndeki Derevenk Viyadüğü’nde bulundu. 25 yaşındaki üniversite öğrencisinin cenazesi Kayseri Devlet Hastanesi morguna kaldırılırken, olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.

AHMET ENES TEKİN CANLI MI?

21 Temmuz’dan beri kayıp olan tıp öğrencisinin cesedi bir viyadükte bulundu. En son Kayseri’de bir hastanede görülen Tekin’in başına ne geldiği sorusu araştırılıyor. 25 yaşındaki üniversite öğrencisinin cansız bedeni Kayseri Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu