Yaşam

Ferit’in Dönüşü’nden Polat Alemdar’a Esme’nin Dayağı Kazım’a: Yalıçapkını fragmanına yorum yağdı

Star TV’nin rekorlar kıran dizisi Yalıçapkını’nda gerilim hiç düşmüyor. Her yeni bölümde heyecanın daha da arttığı dizinin 2. fragmanında Ferit’in Seyran için yargı dağıttığı sahneler izleyenleri büyülerken, Esme sonunda Kazım’la karşılaşıp onu döverek herkesi şok etti. İşte Kingfisher fragmanına gelen tepkiler!

Aksiyonun hiç bitmediği Yalıçapkını 35. bölüm fragmanı hepimizi heyecanlandırırken, 35. bölüm 2. fragmanı resmen çıtayı yükseltti.

34. bölümün en büyük olayı olan Seyran ve Ferit’in sonunda bir araya geldiklerini herkesin öğrendiğini gördüğümüz 35. bölüm fragmanında Tarık, ‘namus’ davası için Kazım’dan Ferit’i öldürmesini istiyor.

35. bölüm 2. fragmanında işlerin kötüye gittiğini ve Ferit’in Seyran için herkesi yargıladığını görüyoruz.

Kazım’ın Seyran’ı konaktan alıp Saffet Ağa’ya Tarık’la evlenmesi için götürmesi hepimize sınır katsayıları oynarken, Saffet’in Seyran’ın Ferit’le birlikte olduğunu Suna’ya itirafını duyması İlhanlı ailesini bir araya getirir.

Seyran’ın Tarık’la evlenmemek için direnmesi ve ona Ferit’i sevdiğini söylemesi, Ferit ile Tarık’ın arasında çatışmaya neden olurken, Ferit’in Tarık’ın kafasına silah dayaması hepimizi heyecanlandırdı.

Bu durumu burada bırakalım:

Pelin mi intihara teşebbüs etti yoksa Esme Kazım’ı mı dövdü bilmiyoruz ama Yalıçapkını’nın cuma günü yayınlanacak olan bölümü çok heyecanlı.

Heyecan dolu fragmanı böyle bırakmak…

Fragmandaki yorumları da şuraya ekliyoruz:

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

Kingfisher’ın son fragmanını nasıl buldunuz? Yorumlarda buluşalım…

haber-taslicay.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu