Haber

DÜZGÜN Partisi yerel seçimlere ilişkin nihai kararını açıkladı

Son dakika haber: YETERLİ Parti Genel Yönetim Kurulu (GİK) toplantısı sona erdi. İYİ Parti Sözcüsü Kürşad Severli, partisinin yerel seçimlere ilişkin son kararını açıkladı.

İYİ PARTİ 81 İLDE KENDİ ADAYLARINI BELİRTECEK

Zorlu, 81 ilde aday çıkaracaklarını belirtti. Güçlü, “31 Mart 2024 tarihinde yapılacak yerel seçimlerde partimizin 81 il ve ilçedeki kendi adaylarının, teşkilatlarımızın görüşleri ile kamuoyunun adaylarımıza yönelik eğilim ve tercihleri ​​dikkate alınarak belirlenmesine karar verilmiştir. “söz konusu.

İYİ Parti Sözcüsü, “Mansur Yavaş ve Ekrem İmamoğlu desteklenecek mi?”soruya, “Bahsettiğiniz kişilerden ve tartışmalardan uzak bir şekilde metni okuduğumuzda her şey çok net. İnşallah İYİ Parti yerel seçimlerin parlayan yıldızı olacak.” o cevapladı. Severe, bazı kişilerin itiraz ettiğini ancak kararın oldukça dayanaklı olduğunu da belirtti.

“CHP’ye kapılar kapalı mı?”Sorunun da sorulduğu İYİ Parti Sözcüsü, “Biz, Türk milletinin Türkiye’nin ittifak mekanizması üzerinden kıskaç siyasetine dahil edilmesine karşıyız. Şu anda üzerinde durduğumuz şey, ülke genelinde kendi adaylarımızı belirleyerek milletimizin karşısına çıkabilmektir.”dedi.

haber-kulu.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu