Haber

Dilan Polat tutuklandı mı? Dilan Polat ve Engin Polat gözaltına alındı ​​mı?

Dilan Polat tutuklandı mı? Sorusu farklı kaynaklardaki haberleri takip ederek vatandaşların gündemine oturdu ve arama motorlarında da sorgulandı. Daha önce soruşturma geçiren ve İstanbul’da şirketleri aranan Dilan Polat ve Dilan Polat. Engin Polat ‘ ile ilgili güncel detaylar merak konusu. Peki Dilan Polat tutuklandı mı? Dilan Polat ve Engin Polat gözaltına alındı ​​mı?

DİLAN POLAT TUTUKLANDI MI?

Operasyonda, hakkında kara para akladıkları iddiasıyla soruşturma başlatılan Engin Polat ve eşi Dilan Polat gözaltına alındı. Polat çiftinin yanı sıra aile bireylerinden de gözaltına alınan çok sayıda şüpheli, sağlık kontrolünden geçirildikten sonra polis merkezine götürüldü. Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı’nın başlattığı soruşturma kapsamında İstanbul Emniyet Müdürlüğü Mali Hatalar Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından evlerinde gözaltına alınan Polat çifti ve beraberindekiler, işlemleri için İstanbul Emniyet Müdürlüğü Vatan Yerleşkesi’ne getirildi. .

Polat çiftiyle birlikte gözaltına alınan Sıla Doğu, Kürşat Polat ve Ahmet Gün, Bayrampaşa Devlet Hastanesi’nde sağlık kontrolünden geçirildi. Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı, Engin Polat ve Dilan Polat hakkında “Suç Gelirlerinin Aklanmasının Önlenmesi, Vergi Usul Kanunu ile Futbol ve Diğer Kanunlar” uyarınca dava açtı. Spor“Bahis ve Şans Oyunlarının Düzenlenmesi Hakkında Kanun’un müsabakalarda ihlal edildiği” iddiasıyla soruşturma başlatılırken, şirketlerinde yapılan aramalarda dijital cihazlar ve defterlere el konuldu.

koyulhisar-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu