Haber

Çayırova Belediye Başkanı Amatör Spor Kulüplerine Malzeme Desteği Verdi

Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, amatör sporKulüplerine ekipman desteği sağladı.

Çayırova Belediyesi amatör spor kulüplerine ekipman desteği sağladı. Çayırova Belediyesi Kültür Salonu’nda düzenlenen maddi destek törenine Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Murat Aydın, Çayırova amatör spor kulübü başkanları ve çok sayıda sporcu katıldı. Malzeme destek programı ilk olarak Çayırova Belediyesi’nin spor yatırımlarını gösteren videoyla başladı. Programda konuşan Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Aydın, “İşimizi kolaylaştıran, spor yapmaya teşvik eden, sporda önümüzü açan, sporcu ve sporcu dostu Lider Çiftçi’ye teşekkür ediyorum. 20 yıl önce spor salonu yoktu, futbol sahalarımız yoktu, bugün ilçemizde spor lisesi açıldı.” “Belediyemiz bu kadar gencin kendi branşlarında antrenman yapabileceği bir okul inşa ediyor. Ayrıca 9 branşın aynı anda antrenman yapabileceği bir spor salonu da hayaldi. Bunu liderimiz Bünyamin gerçekleştirdi. Bugün bir havuzumuz var ve Spor sahalarımız spor malzemelerimiz mükemmel durumda” dedi.

“Hem bireysel hem de fiziksel gelişime büyük önem veriyoruz”

Başkan Çiftçi, “Atatürk’ün dediği gibi ‘Sağlam kafa, sağlam vücutta bulunur’. Biz hem kişisel hem de fiziksel gelişime çok önem veriyoruz. Eğitime ve spora yapılan yatırımın en iyi yatırım olduğunu düşünüyoruz. Bu yolda hassasiyetle yürüyoruz.” Bizim zamanımızda böyle fırsatlar yoktu. Biz “Bizim sahip olmadığımız fırsatlara sahip olmanızı istedik. Biz bir olursak önümüze hiçbir engel çıkamaz” dedi.

Konuşmaların ardından Başkan Çiftçi’ye günün anısına hediyeler takdim edildi ve Çayırova’daki amatör spor kulüplerine malzeme dağıtıldı. – KOCAELİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu