Yaşam

‘Başıboş’ oyunu animasyon filmine dönüşüyor

Oyuncuların bir kedinin kontrolünü ele alacağı bilgisayar oyunu ‘Stray’in animasyonu çekilecek. Oyunun geliştirici şirketi Annapurna’nın animasyon departmanı çalışanları, şu sıralar pek fazla bilinmeyen sinema hakkında bazı açıklamalarda bulundu.

‘ÇOK DUYGUSAL BİR ŞEY VAR’

Entertainment Weekly’nin haberine göre;Geçtiğimiz günlerde Entertainment Weekly’ye konuşan, oyunu geliştiren Annapurna şirketinin animasyon bölümünde çalışan Robert Baird, oyunun ‘çok duygusal bir şeyler’ içerdiğini ve yapılacak uyarlama için çalışan ekibin ‘bu durumu’ yakalamaya çalıştığını söyledi. duygusal bir şey’

‘UMUTLULUK OLACAK’

Baird, oyunun olumlu değişim için mücadele eden karakterleri, radikal nezaketi ve zorluklara verilen toplumsal tepkileri anlatan kurguları anlatmak için kullanılan ‘hopepunk’ türünde olacağını ve yapılacak animasyonun ‘ilk ve en doğru Hopepunk sineması’ olacağını belirtti. Şimdiye kadar yapılmış’.

Öte yandan Annapurna’da Baird ile birlikte çalışan Andrew Millstein, oyunun oldukça popüler olduğunu ve stüdyonun animasyon filmi yapma fikrinin ardındaki nedenlerden birinin de bu olduğunu söyledi. (KÜLTÜR SANAT HİZMETİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu