Ekonomi

AssetMark platformu varlıkları bir önceki yıla göre %14,5 arttı

CONCORD, Kaliforniya – AssetMark Financial Holdings, Inc. (NYSE: AMK), platform varlıklarında bir önceki yıla göre %14,5 artış olduğunu ve Ocak 2024 sonunda 109,7 milyar $ olduğunu bildirdi. Şirketin net akışları da %24,5 arttı Bir önceki yıla göre yüzde 432 milyon dolara ulaştı.

Varlıklar ve net akışlardaki olumlu büyümeye rağmen AssetMark Trust Company’nin müşteri nakdi önceki yıla göre %13,0 düşüşle 2,89 milyar dolara geriledi. Şirketin hizmet verdiği hane sayısı ise %5,6 artışla yükseliş eğilimi göstererek Ocak ayı sonunda 256.078’e ulaştı.

Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’na sunulan resmi mali tabloları tamamlayan ve bunların yerine geçmeyen aylık rapor ön hazırlık niteliğindedir ve revizyona tabidir. AssetMark, bu verilerin şirketin 31 Mart 2024 tarihinde sona eren çeyreğe veya gelecekte herhangi bir keyfi döneme ait mali performansının bir göstergesi olarak yorumlanmaması gerektiğini açıkça ifade etmiştir.

Varlık yönetimi platformları sağlayıcısı olan AssetMark, müşteri bağlılığını, verimliliğini ve genel finansal sonuçları iyileştirmeyi amaçlayan bir dizi analitikle bağımsız finansal danışmanları ve müşterilerini destekler. 1996 yılında kurulan ve merkezi Concord, California’da bulunan şirket, yaklaşık 1.000 kişiyi istihdam ediyor ve 2023 sonu itibarıyla yaklaşık 109 milyar dolarlık platform varlığı rapor ediyor.

Bu makale yapay zeka yardımıyla oluşturulmuş, bir editör tarafından çevrilmiş ve incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Şartlar ve Koşullarımıza bakın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu